Malta Residency /
Citizenship by Investment

Phone: +356 9950 5515

WhatsApp & Telegram: +356 9991 4125

WeChat 微信: ZenturoSupport

YATIRIM YOLUYLA Malta VATANDAŞLIĞI


Yatırımcılar ve aileleri için Malta vatandaşlığı.
Avrupa Birliği'nde yaşamak ve çalışmak.

İtalya'nın güneyinde, Akdeniz'de yer alan Malta, ülke ekonomisini desteklemek amacıyla yabancı yatırımcılara Malta vatandaşlığı yani dünyanın en güçlü pasaportlarından biri olarak kabul edilen Malta pasaportu teklif ediyor.

Malta vatandaşları, ücretsiz eğitim ve sağlık hizmetleri de dahil olmak üzere çok çeşitli birinci sınıf sosyal hizmetlerden yararlanabilirler. Malta, Avrupa Birliği'nin (AB) bir üyesi olduğundan, Malta'dan alınan bir pasaport, Almanya, Fransa veya diğer herhangi bir AB ülkesinin pasaportlarına benzer haklar ve ayrıcalıklar taşır. Bu nedenle Malta pasaportu sahipleri Avrupa Birliği'ne üye herhangi bir ülkede yaşayabilir, çalışabilir veya eğitim görebilir.

Uluslararası şirket yöneticileri, yatırımcılar, VIP'lerin yanı sıra dünya çapındaki varlıklı vatandaşlar, Malta vatandaşlığını, evdeki yaşam koşullarının elverişsiz hale gelmesi durumunda veya uluslararası seyahati kolaylaştırmak için prestijli ikinci bir pasaport almak için güçlü bir varlık ve güvenlik ağı olarak görüyor. Malta çifte vatandaşlığa izin verdiğinden, çoğu başvuru sahibi Malta'dan (AB) ikinci bir pasaport almanın yanı sıra kendi ülkelerinin vatandaşlığını da korur.

186 Ülkeye
Vizesiz Seyahat

Ücretsiz
Özel Teklif

AB'de Yaşa - Çalış
- Emekli Ol

Özel & Gizli

Aile Üyeleri Dahil

Tam Vatandaşlık ve
Pasaport

Yatırım Tutarları ve Ücretleri

Malta'nın yatırım yoluyla vatandaşlık programı olan "Doğrudan Yatırım Düzenlemeleri Yoluyla İstisnai Hizmetler için Malta Vatandaşlığına Kabulü", aynı zamanda "Malta İstisnai Yatırımcı Vatandaşlığına Kabulü (MEIN)" olarak da anılır, üç ana harcama türünü gerektirir: hükümetin zorunlu kıldığı yatırımlar/bağışlar, hükümet başvurusu ücretler ve hizmet sağlayıcının yasal ücretleri.

Başvuru sahibi, prensip olarak vatandaşlık onayını aldıktan sonra gerekli yatırımları yapar ve ikamet süresi boyunca veya sonrasında sürekli olarak Malta'da ikamet etmek vatandaşlık almak için bir şart değildir.

Verilen vatandaşlık belgesi sayısı yıllık 400 ile sınırlıdır. Detaylı teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

PROGRAM MALİYETİ:

 1. Malta İstisnai Doğrudan Yatırım (Malta hükümetine geri ödemesiz bağış): 
  1. Ana başvuru sahibi: 600.000 EUR (36 aylık ikamet seçeneği) veya 750.000 EUR (12 aylık ikamet seçeneği)
  2. Bakmakla yükümlü olunan her kişi (varsa): 50.000 Euro
 2. Malta Hayırseverlik Bağışı: 
  1. Yalnızca ana başvuru sahibi: 10.000 EUR
 3. Malta Gayrimenkul Yatırımı (minimum 5 yıllık elde tutma süresi): 
  1. Yalnızca ana başvuru sahibi: Yıllık 700.000 EUR tutarında mülk satın alımı veya 16.000 EUR tutarında mülk kiralama
 4. Malta Hükümeti Ücretleri:
  1. İkamet izni ücreti, ana başvuru sahibi: 5.000 EUR. Bakmakla yükümlü olunan kişi başına ikamet izni ücreti (varsa): 1.000 EUR
  2. İkamet kartı: Kart başına 27,50 EUR
  3. Vatandaşlık uygunluğu durum tespiti ücreti, ana başvuru sahibi: 15.000 EUR. Bakmakla yükümlü olunan kişi başına (varsa): 10.000 EUR
  4. Vatandaşlık uygunluğu idari ücreti, her başvuru sahibi: 1.000 EUR
  5. Vatandaşlık idari ücreti, her başvuru sahibi: 500 EUR
 5. Yasal Ücretler: 
  1. Başvuruya dahil edilecek aile üyelerinin sayısına bağlı olarak. Lütfen bize / ailenize özel bir teklif isteyin.

Malta Vatandaşlığının Faydaları

Dünyanın dört bir yanındaki pek çok varlıklı vatandaş, bir AB üyesi ülkenin pasaportunu uluslararası vergi planlaması ve ailelerine daha iyi bir yaşam kalitesi sağlamak için güçlü bir araç olarak görüyor.

Malta ikili vatandaşlığa izin verdiğinden, çoğu başvuru sahipleri Malta'dan (AB) ikinci bir pasaport almanın yanı sıra kendi ülkelerinin vatandaşlığını korur.


Malta vatandaşlığı aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli avantajlar sağlayabilir:

 • ABD, Kanada ve Avrupa da dahil olmak üzere 180'den fazla ülkeye vizesiz seyahat
 • Sıcak bir iklim sahip güvenli bir ülkede emeklilik
 • Başvuran kişinin çocukları için daha iyi bir eğitim
 • Çocuklar ve torunlar birçok ülkede vizesiz seyahat ve yaşama, çalışma veya okuma hakkını kazanırlar
 • Daha iyi sağlık ve kirlenmemiş çevre de dahil olmak üzere aile için daha iyi bir yaşam kalitesi
 • Nispeten düşük gayrimenkul fiyatları
 • Kişisel güvenlik
 • Vergi avantajları
 • Birden çok pasaport sahibi olma özgürlüğü   
 • Başvuru sahiplerinin vatandaşlık onayından önce veya sonra Malta'da sürekli olarak ikamet etmeleri gerekmez

Malların / Hizmetlerin Serbest Dolaşımı

AB üyesi ülkelerde üretilen tüm mallar Avrupa Birliği ülkeleri arasında serbestçe transfer edilebilir. Bireysel vatandaşlar ve şirketleri herhangi bir engelle karşılaşmadan AB üyesi ülkelerde hizmet sunabilirler.

Malların / Hizmetlerin Serbest Dolaşımı

AB üyesi ülkelerde üretilen tüm mallar Avrupa Birliği ülkeleri arasında serbestçe transfer edilebilir. Bireysel vatandaşlar ve şirketleri herhangi bir engelle karşılaşmadan AB üyesi ülkelerde hizmet sunabilirler.

Sermayenin Serbest Dolaşımı

Malta pasaportu sahipleri, AB üyesi ülkeler arasında para transferi yapabilir, tercih ettikleri herhangi bir AB ülkesinde mülk satın alabilir ve her tür ticari işletmeye yatırım yapabilir. Ayrıca diledikleri AB ülkesinde mülk satın alma özgürlüğüne sahip olan vatandaşlar, kendilerine farklı gayrimenkul yatırımı seçenekleri ve kişisel tercihlerine göre konut kurma imkanı sunuyor.

Cazip Vergi Sistemi

Malta, son derece uygun vergi sistemi ve Avrupa, Afrika ve Asya'nın ortasındaki stratejik konumuyla cazip bir finans merkezidir.

TMalta'daki uygun vergi sistemi, ülkenin finansal merkez olarak itirazına katkıda bulunan çeşitli teşvik ve muafiyetleri kapsar. Başvuru sahiplerine bağımsız bir vergi uzmanının hizmetlerini güvence altına almaları tavsiye edilir. Bu konuda yardım almanız durumunda, Malta'nın vergi manzarasına aşina olan saygın vergi uzmanlarına giriş yapmaktan memnuniyet duyarız.

Yüksek yaşam standartı

Malta'da ikamet veya vatandaşlık sahibi kişiler, saygın özel okullara erişimleri, güvenilir özel sağlık tesisleri ve Malta'nın Avrupa'daki en düşük suç oranlarından birine sahip olması nedeniyle yüksek bir yaşam standardına sahiptir. Malta'da, barışçıl ve kapsayıcı bir toplumu teşvik eden, birçok kültür arasında uyumlu bir birlikte yaşam hakimdir. Kirlenmemiş hava, kanunlaştırılmış mülkiyet hakları ve ifade özgürlüğü, Malta'da yaşayanların ve vatandaşların çok yönlü yaşam kalitesine katkıda bulunur.

Ülkenin eski bir İngiliz kolonisi olarak geçmişi nedeniyle Malta okul sistemi İngiliz yapısını yansıtmaktadır. İki okul kategorisi vardır: devlet okulları ve özel okullar. Devlet okulları tüm öğrencilere ücretsizdir (ücretsiz ulaşım ve ücretsiz kitaplar dahil), uluslararası okullar gibi özel okullar ise öğrenim ücreti alır. Ünlü Malta Üniversitesi'ne lisans veya yüksek lisans/yüksek lisans derecesi için katılmak Malta vatandaşları ve çocukları için ücretsizdir.

Vizesiz Seyahat

Malta pasaportu sahipleri, AB içinde seyahat etmek ve aynı zamanda birçok AB üyesi olmayan ülkeye seyahat etmek için vizeye ihtiyaç duymamaktadır. Malta'da ikamet edenler, 6 aylık bir süre zarfında 90 güne kadar vizesiz Schengen seyahatinden yararlanır.

Yatırım Yoluyla Vatandaşlık Başvuru Prosedürü Adım Adım

Adım #1: Başvuru Başlat
TBaşvuru sahibi, başvuru prosedürü boyunca kendisini temsil etmesi için hükümet lisanslı göçmenlik avukatımızı görevlendirir.

Adım #2: İkamet Başvurusu
Başvuru sahibi Malta'da ikamet statüsü alır. Oturma izni yaklaşık iki hafta içinde verilir ve 36 aya kadar geçerlidir.

Adım #3: Vatandaşlık Uygunluk Başvurusu
Malta hükümeti, başvuru sahibinin Malta vatandaşlığına uygun olup olmadığına karar verir.

Adım #4: Vatandaşlık Başvurusu
Uygunluk onayının ardından hükümet vatandaşlık başvurusunu işleme alır ve şartlı bir Prensip Onayı yayınlar.

Adım #5: Yatırımlar
Vatandaşlık onayı alındıktan sonra başvuru sahibi gerekli tüm yatırımları yapar ve mülk kiralamak veya satın almak gibi tüm koşulları yerine getirir.

Adım #6: Bağlılık Yemini
Başvuru sahibi yemin eder ve Vatandaşlığa Kabul Belgesi / Malta pasaportunu alır.

Malta Vatandaşlığı Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Aşağıda Yatırım ile Malta Vatandaşlığı hakkında sık sorulan sorular bulunmaktadır. Aşağıdakiler ile kafanızdaki sorulara yanıt bulamamanız halinde lütfen uygun olduğunuz zaman bizimle iletişime geçin. Tüm SSS'lerin uzun versiyonu için burayı tıklayın.

S: Avukatlarınız Malta hükümeti tarafından ruhsatlandırılıyor mu?
C: Evet. Göçmenlik avukatlarımız, Malta Hükümeti (Aġenzija Komunita' Malta) tarafından belirlenen "Yetkili Kayıtlı Zorunlular" lisansına sahiptir. Hükümetin zorunlu kıldığı tüm başvuru formlarının hazırlanmasındaki karmaşıklıklar nedeniyle, başvuru sahiplerinin ikamet veya vatandaşlık başvurularını kendilerinin yapmalarına izin verilmemektedir.

Başvurular yalnızca Topluluk Malta Ajansı tarafından lisanslanan bir temsilci tarafından Malta hükümetine yapılabilir. Avukatlarımızın profillerini incelemekten çekinmeyin.S: Malta vatandaşlığı elde etmek için gerekli minimum yatırım nedir?
C: Malta vatandaşlık programına başvuranların, Malta'nın ekonomik kalkınmasını desteklemek için tek seferlik bir mali taahhütte bulunmaları gerekmektedir.

Malta pasaportuna götüren İstisnai Hizmetler için Malta Vatandaşlığı, nitelikli yatırımcılar tarafından 600.000 EUR (36 aylık ikamet seçeneği) veya 750.000 EUR (12 aylık ikamet seçeneği) artı devlet başvuru ücretleri ve yasal ücretler karşılığında kullanılabilir.

Ek olarak, ana başvuru sahibi, kayıtlı bir hayır, kültür, spor, bilim, hayvan refahı veya sanatsal sivil toplum kuruluşuna 10.000 EUR tutarında bir hayırsever bağışta bulunmalıdır.

Ayrıca, ana başvuru sahibi, (a) 700.000 EUR'dan az olmayan bir gayrimenkul satın alarak veya (b) yıllık kirası 16.000 EUR'dan az olmayan bir mülk kiralayarak Malta'da bir konut statüsüne sahip olmalıdır.

İstisnai Hizmetler için Vatandaşlık Programı kapsamında tek bir başvuru sahibi için minimum tek seferlik maliyet 632.000 Euro'dur. Bu tutar hükümet masraflarını içerir ancak yasal ücretleri içermez.

NOT: Hükümet tarafından Prensip Onay'ı çıkarılmadan önce hiçbir yatırım yapılmasına gerek yoktur. Bu, yatırımların ancak başvurunuz onaylandıktan sonra yapılmasına imkan sağlar.

Avukatlık ücretleri de dahil olmak üzere ayrıntılı bir maliyet tahmini almak için lütfen iletişim formumuzu kullanın.S: Yeni vatandaşlar nasıl vergilendirilecek?
C: Malta'da vergilenme vatandaşlığa göre değil ikamete göre gerçekleştirilir. Malta vatandaşlığına sahip olmak başvuranın otomatik olarak yeni bir ikametgah elde edeceği anlamına gelmez. Malta vatandaşlığı herhangi bir vergi ortaya çıkarmak durumunda değildir.

Malta'da ikamet etmeyen mukim vergi mükellefleri havale yoluyla vergilendirilir. Bu da onların yabancı kaynaklı gelirlerden ve Malta dışında ortaya çıkan sermaye kazançlarından dolayı vergilendirilmeyecekleri anlamına gelmektedir (Malta'da elde edilmeyen gelirler).

Vergi sadece Malta’daki gelir ve sermayelerden alınır. Malta’da ikamet etmeyen bir Malta vatandaşının sadece Malta’da elde ettiği gelirler vergilendirilir.

Diğer Vergi Hususları:

 • Miras veya ölüm vergisi yok
 • Emlak Vergisi yok
 • Net değer veya servet vergisi yok
 • Belediye vergileri, oranlar veya emlak vergileri yok
Vergi meselelerinin karmaşıklığı göz önüne alındığında, kişiselleştirilmiş rehberlik için lisanslı bir vergi danışmanına danışmanızı öneririz. Yardıma ihtiyacınız varsa, nitelikli bir Malta vergi uzmanına giriş kolaylaştırabiliriz. Daha fazla bilgi veya randevu planlamak için lütfen bizimle iletişime geçin.
 


S: Vatandaşlık programı kapsamında ailemi başvuruya ekleyebilir miyim?
C: Başvuru sahibi eşini, 18 yaşın altındaki çocuklarını, 29 yaşın altındaki maddi bağımlılığı olan yetişkin çocuklarını ve 55 yaş üstü ebeveynlerini başvuruya ekleyebilir.S: Vatandaşlığımın süresi dolacak mı?
C: Hayır. Malta vatandaşlığı kapsamında vatandaşlık kelde etmeniz halinde siz ve aileniz, gelecek nesiller boyunca sürdürülebilecek vatandaşlık hakkına sahip olur. S: Programa katılmaya hak kazanmak için Malta'ya taşınmam gerekli mi, ya da Malta'da yıl boyunca kalmam gereken minimum gün var mı?
C: Adayların, bir yıllık (veya 3 yıllık) ikamet şartlarını yerine getirmek için Malta'ya taşınmaları veya tam bir yıl boyunca ülkede yaşamaları gerekmemektedir. Bunun yerine başvuru sahibi kişinin Malta'ya örneğin yıl içerisinde en az iki ziyarette bulunması, elektrik ve su faturalarını göstermesi, bir klüp üyeliği bulunması ya da Malta'da bir iş faaliyeti bulunması vb. şekilde ispatlayacağı bir gerçek bağa sahip olması da yeterlidir. Avukatlarımız Malta kanunlarına tam uyum sağlamanız konusunda size yardımcı olacaktır.S: Başvuru sürecinden başlayarak vatandaşlık almama yaklaşık kadar geçen süre yaklaşık olarak ne kadar?
C: Malta vatandaşlığı başvuru süreci iki aşamada gerçekleştirilir: ilk aşama Malta'da ikamet, ikinci aşama ise Malta vatandaşlığıdır. İkamet aşamasının işlenmesi yaklaşık 15 iş günü sürer ve ardından başvuru sahibine ikamet statüsü verilir. Ana başvuru sahibine ve bakmakla yükümlü olduğu kişilere, tüm Schengen ülkelerine sınırsız seyahat sağlayan bir Schengen Vizesine eşdeğer bir E-İkamet belgesi verilir.

İkamet statüsünü aldıktan sonra, atanmış avukatınız vatandaşlık başvurunuzu hazırlamak için sizinle birlikte çalışacaktır. Başvuru, 12 ay (veya yatırım seçeneği tercihinize bağlı olarak 36 ay) ikamet statüsünde kaldıktan hemen sonra yapılabilir.

Son olarak, işlem süreleri aynı zamanda başvuru sahibinin destekleyici belgeleri ne kadar hızlı sağlayabildiğine de bağlıdır.  S: Malta'da uygun gayrimenkul bulmama yardımcı olur musunuz?
C: Evet. Malta emlak sayfamızda mevcut mülklere resim ve fiyatlarla göz atmaktan çekinmeyin.

Ayrıca, tam bir teklif sunuyoruz alıcılara çeşitli profesyonel emlak hizmetleri; Lütfen istekte bulunun Detaylar için "Malta Gayrimenkul Hizmetleri" broşürümüze bakın.

Ayrıca, lisanslı emlak acenteleri ve geliştiricilerle ilişkimiz var Malta'da ve tüm başvuruları karşılayan bir mülk bulmanıza yardımcı olabilir Gereksinimler. Tercih ettiğiniz mülkün karşılanmasını sağlayacağız İkamet veya vatandaşlık başvurunuzun asgari standartları şu anda pek çok mülk bu gereklilikleri karşılamıyor. Sahip olmak hükümet düzenlemelerine uymayan bir mülk kiraladı veya satın aldı denerken çok fazla hayal kırıklığına ve ek masrafa yol açabilir böyle bir özelliği koda dönüştürmek için.  

Malta'daki profesyonel ilişkilerimiz ve yerel mevcudiyetimiz müşterilerimize uygun mülklerin belirlenmesi, mülkün incelenmesi için ulaşım sağlanması, yasal sözleşmelerin hazırlanması/incelenmesi ve/veya yerel noterler ve mimarlar ile gerektiğinde irtibat kurma konularında kapsamlı ve kapsamlı bir hizmet sunmaktadır.

Bir mülkü satın almaya karar verdiğinizde gerekli sözleşmelerin imzalanması için tekrar Malta'ya gelmeniz gerekmeden işin sizin adınıza yerine getirilmesi için bir Vekaletname oluşturabiliriz.S: Malta’daki mülkünü ne kadar süre geçtikten sonra kadar satabilirim?
C: Vatandaşlık programı, vatandaşlık statüsü alındıktan sonraki beş yıl boyunca mülkün elde tutulmasını gerektirir. Bu süreden sonra Malta'daki mülk, eğer üç yıl boyunca elde tutulduysa ve ikamet sahibinin tek ikametgahı ise vergiden muaf olarak satılabilir. Eğer mülk ikamet sahibinin tek ikametgahı olarak üç yıldan daha kısa bir süre elde tutulmadan önce satılırsa satış fiyatından %12 oranında emlak vergisi alınacaktır.S: Programa katılmaya hak kazanabilmek için bir Malta şirketine yatırım yapmam ve istihdam oluşturmam gerekiyor mu?
C: Hayır. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki EB-5 Yatırımcı Vizesi gibi diğer programların aksine, Malta'nın bir işletmeye yatırım yapma veya yeni istihdam yaratma gerekliliği bulunmamaktadır.S: Malta vatandaşlığı beni otomatik olarak Avrupa vatandaşı yapacak mı?
C: Evet. Malta, Avrupa Birliği üyesi olduğu için vatandaşları da otomatik olarak Avrupa vatandaşları olurlar. Bu durum Avrupa'daki herhangi bir yerde yaşama, çalışma veya çalışma iznine sahip olacağınız anlamına gelir.

Bununla birlikte, Malta hükümetinin bu program kapsamında sunduğu vatandaşlık sayısının (toplam pasaport sayısı) sınırlı olduğunu lütfen unutmayın! Bir başvuru yapmaya hazırsanız daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.  S: İstisnai Hizmetler için Malta Vatandaşlığı, ve Malta'da Kalıcı Oturma İzni Programı (MPRP) arasındaki farklar nelerdir?
C: İstisnai Hizmetler için Malta Vatandaşlığı, başvuru sahiplerine tek seferlik bir yatırım karşılığında Malta vatandaşlığı ve pasaportu sunar. Tek bir başvuru sahibi için, Olağanüstü Hizmetler için Vatandaşlık Programı kapsamındaki minimum tek seferlik maliyet, yasal ücretler hariç yaklaşık 632.000 €'dur.

Bir AB vatandaşı olarak Avrupa Birliğine üye olan 27 ülkeden herhangi birinde yaşayabilir ve çalışabilirsiniz. AB vatandaşlığı size Malta ve AB ülkelerindeki tüm yatırım fırsatlarını açar ve ayrıca ABD, Kanada, Ortadoğu, Afrika, Asya ve kuzey, merkezi ve güney Amerikadaki ülkelerin büyük bir bölümü de dâhil olmak üzere 180'ın üzerinde ülkede vizesiz seyahat imkanı da sunar.

Eklenecek aile üyelerine bağlı olan başvuru belgeleri hakkında eksiksiz bir kontrol için lütfen iletişim formumuzu kullanın.

"Malta Altın Vizesi" olarak da bilinen Malta MPRP programı, AB vatandaşı olmayanlar kişiler için kalıcı bir ikamet programıdır. Söz konusu program tek seferlik bir yatırım gerektirir ve ömür boyu geçerli kalıcı bir ikamet izni belgesi sağlar.

Başvuru sahibi, bir mülk satın alma (Malta'nın kuzey ve orta kesimlerinde minimum değeri 350.000 Avro; güney kısımlarında veya Gozo'da minimum değeri 300.000 Avro olan bir mülk) veya kiralama (kuzeyde yıllık kirası minimum 12.000; Malta'nın merkezi kısımlarında veya güneyinde ya da Gozo'da ise yıllık minimum 10.000 EUR olan bir mülk) seçeneklerinden birini tercih edebilir.

Hükümet tarafından tahsil edilen idari ücret 40.000 Avrodur. Ana başvuru sahibi ayrıca 28.000 Avro (bir mülk satın alıyorsa) veya 58.000 Avro (bir mülk kiralıyorsa) tutarında geri ödemesiz bir devlet katkısında bulunmalıdır. Son olarak, başvuru sahibi Malta'da kayıtlı bir hayır kurumuna 2.000 EUR tutarında hayırsever bağışta bulunmalıdır.

Programa dahil olmaya hak kazanmak için, ana başvuru sahibi, değeri 500.000 EUR'dan az olmayan varlıklara (hisse senetleri, tahviller, gayrimenkuller vb.) sahip olduğunu deklare etmelidir ve bu varlıkların 150.000 EUR'luk bir kısmının banka tasarrufları gibi likit fonlarda bulunması gerekir.

MPRP programı da 6-8 ay gibi kısa bir sürede Malta ikametgahı ile sonuçlanır ancak tıpkı GRP programı gibi otomatik olarak Malta vatandaşlığı ve AB pasaportu vermez. Malta'da ikamet edenler altı yıl ikamet statüsünde kaldıktan sonra Malta vatandaşlığına başvurabilirken, onay almaları 10-15 yıl sürebilir! Ayrıca, vatandaşlık başvurusu, o sırada görevde olan bakan ve bakanlığın takdirine bağlı olarak tamamen onaylanabilir veya reddedilebilir. Bu nedenle, başvuru zamanı bir onayın verileceğinin garantisi yoktur.S: Malta'nın fintech/kripto para birimi/blockchain teknolojisi konusundaki konumu nedir?
C: Malta hızla kripto para birimi ve blockchain teknolojisi için önde gelen destinasyon haline geliyor. Hükümetin düzenleyici çerçevesi tüccarları, varlık yönetimini ve takas platformlarını kapsayacak ve böylece Malta'yı sektör için dünyanın en dostane bölgesi haline getirecek. İlişkili kripto/blockchain uzmanlarımız, Malta'daki fintech ile ilgili konularda en iyi uygulamalar konusunda size tavsiyelerde bulunabilecek, bu alanda yayınlanmış uzmanlardır. Daha fazla bilgi için lütfen fintech iletişim formumuzu kullanın.S: “Schengen Bölgesi” ne demektir?
C: Malta vatandaşlığı sizin Avrupa Birliği'nin "Schengen Bölgesi"nde kısıtlama olmaksızın seyahat edebilmenizi sağlar. Schengen Bölgesi, ortak sınırları içerisinde pasaport ve göç kontrollerini kaldıran 26 Avrupa ülkesinden oluşan bir gruptur. Ortak bir vize politikası ile uluslararası seyahat için tek bir ülke işlevini görür. Kaynak: VikipediS: Malta pasaportuyla Birleşik Devletler'e gidebilir miyim?
C: Evet. Malta pasaportu, vize muafiyeti programına katılan ülkelerin vatandaşlarına ABD içerisinde 90 güne kadar vizesiz seyahat hakkı sunmaktadır. Kaynak: ABD Hükümeti


Detaylı maliyet hesabı, gizli içerikli danışma veya ek bilgi elde etmek için lütfen bizimle iletişime geçin. İlgili avukatlarımız yatırım hedeflerinize ulaşmanız için size destek vermeye ve Yatırım programları yoluyla Malta Oturma/Vatandaşlık elde etme hakkındaki tüm sorularınızı yanıtlamaya hazırlar.
 

Zenturo Ltd.

Dünya Çapında Yatırım ile Oturma İzni & Vatandaşlık Programları

394A / 395A, Triq il-Kbira San Guzepp
Santa Venera, SVR 1016
Malta

Client Testimonials / Google Reviews

Phone: +356 9950 5515
WhatsApp: +356 9991 4125
Telegram: +356 9991 4125
WeChat 微信: ZenturoSupport
Skype: Zenturo Ltd. Support

Service Inquiries: service@zenturo.com
General Counsel: legal@zenturo.com

Company Registration No.: C-39472
VAT ID: MT-18142026

All of our Malta immigration attorneys are government-licensed
Authorised Registered Mandatories.
License: AKM-BALD

Follow us on Facebook
Follow us on Twitter
Watch our videos on YouTubeImmigration by Investment Press Coverage: