Malta Residency /
Citizenship by Investment

Phone: +356 9950 5515

WhatsApp & Telegram: +356 9991 4125

WeChat 微信: ZenturoSupport

ULUSLARARASI YATIRIMCILAR İÇIN MALTA VATANDAŞLIĞI


Yatırımcılar ve aileleri için Malta vatandaşlığı ve pasaportu.
Avrupa Birliği'nde yaşamak ve çalışmak.

İtalya'nın güneyinde, Akdeniz'de yer alan Malta, ülke ekonomisini desteklemek amacıyla yabancı yatırımcılara Malta vatandaşlığı yani dünyanın en güçlü pasaportlarından biri olarak kabul edilen Malta pasaportu teklif ediyor.

Malta vatandaşları, ücretsiz eğitim ve sağlık hizmetleri de dahil olmak üzere çok çeşitli birinci sınıf sosyal hizmetlerden yararlanabilirler. Malta pasaportu Almanya, Fransa ya da diğer AB ülkelerinin pasaportlarına benzemektedir. Malta pasaportu sahipleri Avrupa Birliği'ne üye herhangi bir ülkede yaşayabilir, çalışabilir veya eğitim görebilir.

Uluslararası şirket yöneticileri, yatırımcılar, VIP'lerin yanı sıra dünya çapındaki varlıklı vatandaşlar, Malta vatandaşlığını, evdeki yaşam koşullarının elverişsiz hale gelmesi durumunda veya uluslararası seyahati kolaylaştırmak için prestijli ikinci bir pasaport almak için güçlü bir varlık ve güvenlik ağı olarak görüyor. Malta çifte vatandaşlığa izin verdiğinden, çoğu başvuru sahibi Malta'dan (AB) ikinci bir pasaport almanın yanı sıra kendi ülkelerinin vatandaşlığını da korur.

186 Ülkeye
Vizesiz Seyahat

Ücretsiz
Özel Teklif

AB'de Yaşa - Çalış
- Emekli Ol

Özel & Gizli

Aile Üyeleri Dahil

Tam Vatandaşlık ve
Pasaport

*** 2024 Malta Vatandaşlık & İkamet Programı Güncellemesi:
"İstisnai Hizmetler için Vatandaşlık Verilmesi Yönetmelikleri" ve Malta'nın 2021 yatırım yönetmeliklerine göre yeni vatandaşlık ve oturma izni "Malta'da Kalıcı Oturma İzni Programı (MPRP)" resmi olarak başlatıldı ve şimdi yeni başvuruları kabul ediyor! ***


AB ÜLKELERINDE YAŞAYIN, ÇALIŞIN VEYA EĞITIM ALIN

İstisnai Hizmetler için Malta Vatandaşlığı, kusursuz itibar ve şöhrete sahip kişilere ve ailelerine, Malta'ya katkı ve yatırımda bulunmaları koşuluyla Malta vatandaşlığı (AB pasaportu) sağlıyor. Vatandaşlık verildikten sonra başvuran kişi AB ülkelerinin herhangi birinde yaşayabilir, çalışabilir veya eğitim alabilir.

Başvuru sahiplerinin vatandaşlık onayından önce veya sonra Malta'da sürekli olarak ikamet etmeleri gerekmez.

BD DE DAHIL OLMAK ÜZERE 180'DAN FAZLA ÜLKEYE VIZESIZ SEYAHAT

Malta vatandaşlığı, Schengen Bölgesine sınırsız seyahati ve ABD vize muafiyeti gibi Avrupa Birliği'nin tüm avantajlarını sunmaktadır. Bu da ABD, Kanada, Ortadoğu, Afrika, Asya ve kuzey, orta ve güney Amerikadaki ülkelerin büyük bir bölümü de dahil olmak üzere 180'ın üzerinde ülkede vizesiz seyahat edebileceğiniz anlamına gelir.

AİLENİZ İÇİN DAHA İYİ BİR YAŞAM KALİTESİ

Malta yaşam maliyetleri düşük olan güvenli bir ülkedir. Ülkede birçok kültür yan yana, barış ve uyum içinde yaşamaktadırlar. Ülke, yıl boyunca güneşli ve sıcak bir iklime sahip olduğundan Avrupalıların ve yüksek gelir sahibi bireylerin tercih ettiği bir seyahat noktasıdır. Malta'da güvenilir telefon ve internet hatlarına, güvenli bankacılığa ve adayı Avrupa ana karasına ve diğer uluslararası destinasyonlara bağlayan köklü hava ve deniz rotalarına sahiptir.

AŞVURU SAHİPLERİNİN ÇOCUKLARI İÇİN DAHA İYİ BİR EĞİTİM

Malta, eski bir İngiliz kolonisi olduğundan, okul sistemi olarak Britanya yapısını yansıtmaktadır. Ülkede iki farklı okul kategorisi bulunmaktadır: Devlet Okulları ve Özel Okullar. Devlet okulları tüm öğrenciler için ücretsizdir (ücretsiz taşımacılık ve ücretsiz kitaplar da dahil), bununla birlikte uluslararası okullar gibi özel okullar ise ücretlidir. Ünlü Malta Üniversitesi'ne lisans veya yüksek lisans/yüksek lisans derecesi için katılmak Malta vatandaşları ve çocukları için ücretsizdir.

Nitelikli Yatırımcılar için İkamet ve Vatandaşlık

İSTISNAI HIZMETLER IÇIN MALTA VATANDAŞLIĞI (CES/MEIN)

Malta İstisnai Yatırımcı Vatandaşlığına Kabulü (MEIN) olarak da adlandırılan Doğrudan Yatırım Yoluyla İstisnai Hizmetler için Malta Vatandaşlığına Kabul, Malta'da ikamet ve Malta vatandaşlığına / Malta pasaportuna yol açan bir düzenlemedir.

İkamet ve vatandaşlık, 18 yaşın üzerindeki AB ve AB üyesi olmayan vatandaşlar, bunların eşleri veya uzun vadeli partnerleri (cinsiyet ayrımı gözetmeyen), 29 yaşın altındaki evlenmemiş çocuklar ve 55 yaşın üzerindeki ebeveynler/büyükanne ve büyükbabalar dahil olmak üzere nitelikli yatırımcılara açıktır.

Bu programla ilgili ek ayrıntılar için lütfen Malta Vatandaşlığı sayfamızı inceleyin.

Vatandaşlık başvuru süreci aşağıdaki aşamalardan oluşur:

 1. Başvuru Başlangıç: Başvuru sahibi, başvuru prosedürü boyunca kendisini temsil etmesi için devlet lisanslı göçmenlik avukatımızı görevlendirir.
 2. İkamet Başvurusu: Başvuru sahibi, Malta'da ikamet statüsü alır. Oturma izni yaklaşık iki hafta içinde verilir ve 36 aya kadar geçerlidir.
 3. Vatandaşlık Uygunluk Başvurusu: Malta hükümeti, başvuru sahibinin Malta vatandaşlığına uygun olup olmadığına karar verir.
 4. Vatandaşlık Başvurusu: Uygunluk onayı üzerine, hükümet vatandaşlık başvurusunu işleme koyar ve Prensipte şartlı bir Onay verir.
 5. Yatırımlar: Vatandaşlık onayı alındıktan sonra başvuru sahibi gerekli tüm yatırımları yapar ve mülk kiralamak veya satın almak gibi tüm koşulları yerine getirir.
 6. Bağlılık Yemini: Başvuru sahibi yemin eder ve Vatandaşlığa Kabul Sertifikasını / Malta pasaportunu alır.

Vatandaşlık düzenlemeleri aşağıdaki yatırımları gerektirir:

 • Doğrudan Yatırım: 600.000 EUR (36 aylık ikamet seçeneği) veya 750.000 Euro (12 aylık ikamet seçenek). Bakmakla yükümlü olunan kişiler (varsa): 50.000 Euro
 • Hayırsever Bağış: Bağış Malta'da kayıtlı kar amacı gütmeyen bir kuruluşa: 10.000 Euro
 • Gayrimenkul Kiralama veya Satın Alma: 16.000 EUR kiralanırsa yıllık veya satın alınırsa 700.000 Euro

Ek giderlere aşağıdaki devlet ücretleri dahildir:

 • Oturma İzni Ücreti: 5.000 Euro. Her biri bağımlı: 1.000 Euro
 • Oturma Kartı: kart başına 27,50 EUR
 • Vatandaşlığa Uygunluk Durum Tespiti Ücreti: EUR 15.000. 12 yaş ve üzeri bağımlıların her biri: 10.000 Euro
 • Vatandaşlığa Uygunluk İdari Ücreti: EUR Başvuru sahibi başına 1.000
 • Vatandaşlık İdari Ücreti: EUR Başvuru sahibi başına 500 

Toplam hizmet bedeli, dahil edilecek aile üyesi sayısına bağlıdır. Özel bir teklif için lütfen bizimle iletişime geçin.

Malta vatandaşlığı/pasaportu, AB üye ülkelerinden herhangi birine yerleşmenize olanak sağlar. Verilen vatandaşlık belgesi sayısı yıllık 400 ile sınırlıdır..

Yatırım yoluyla Malta CES/MEIN vatandaşlığı programı hakkında daha fazla ayrıntıyı Malta Vatandaşlığı sayfamızda bulabilirsiniz.  

MALTA KALICI İKAMET PROGRAMI (MPRP)

Malta MPRP programı, AB üyesi olmayan vatandaşlara yönelik bir daimi ikamet programıdır. Tek seferlik bir yatırım gerektirir ve ömür boyu geçerli kalıcı oturum belgesi sağlar. Bu program Malta vatandaşlığına/Malta pasaportuna yol açmaz.

Başvuru sahibi, bir mülk satın almak (Malta'nın kuzey ve orta kesimlerinde minimum mülk değeri 350.000 Avro veya güney veya Gozo'da 300.000 Avro) veya bir mülk kiralamak (kuzey ve orta kesimlerde yıllık minimum 12.000 Avro kira) arasında seçim yapabilir. Malta'nın orta kısımları veya güneyde veya Gozo'da yılda 10.000 Euro).

Devlet tarafından tahsil edilen idari ücret 40.000 Euro'dur. Ana başvuru sahibi ayrıca 28.000 Avro (bir mülk satın alıyorsa) veya 58.000 Avro (bir mülk kiralıyorsa) tutarında geri ödemesiz bir devlet katkısı yapmalıdır. Son olarak, başvuru sahibinin Malta'da kayıtlı bir hayır kurumuna 2.000 Avro tutarında hayırseverlik bağışı yapması gerekmektedir.

Hak kazanabilmek için asıl başvuru sahibi, değeri en az 500.000 Avro olan varlıklara (hisse senetleri, tahviller, gayrimenkul, diğer) sahip olduğunu beyan etmelidir; bunun 150.000 Avro'su hisse senedi, tahvil, fon veya banka gibi finansal varlıklarda bulunmalıdır. Mevduat. Standart işleme, eksiksiz ve doğru bir başvurunun sunulmasından itibaren yaklaşık 4 ila 6 ay sürer.

DİĞER MALTA İKAMET PROGRAMLARI

Yatırımcılar için vatandaşlık ve daimi ikamet seçeneklerinin yanı sıra Malta, başka bir AB üye ülkesinin vatandaşı veya AB üyesi olmayan devletlerin vatandaşları için de çeşitli geçici ikamet programları sunmaktadır. Bu programların daimi ikamet hakkı vermediğini veya Malta vatandaşlığı ve AB pasaportu sağlamadığını da unutmamak gerekir.

Bu programların her biri hakkında ek ayrıntılar için lütfen Malta İkamet sayfamızı inceleyin.

KÜRESEL KONUT PROGRAMI (GRP)

Malta GRP programı, AB üyesi olmayan vatandaşlara yönelik, vizesiz Schengen seyahat avantajları ve özel vergi avantajları sunan 1 yıllık bir oturma vizesidir. Gerekli yinelenen minimum harcama, sürenin dolmasını önlemek için her yıl yaklaşık 15.000 Avro, artı bir mülk satın alma veya kiralama artı ücretlerdir. İşlem süresi yaklaşık 90 gündür. Bu program Malta vatandaşlığına/Malta pasaportuna yol açmaz.

SIRADAN KONUT PROGRAMI (OR) / MALTA VERGI İKAMET PROGRAMI (TRP)

Malta OR programı yalnızca Malta'da yılda 183 gün veya daha uzun süre yaşamak isteyen AB vatandaşları (İsviçre, Lihtenştayn, Norveç ve İzlanda dahil AB vatandaşları) için geçerlidir. Program, başvuru sahibinin, tek bir kişi için en az 14.000 Avro (evli çiftler için 23.000 Avro) tutarında kullanılabilir fona sahip olmak olarak tanımlanan mali kendine yeterliliğini göstermesini gerektirmektedir. Malta'ya getirilen gelir tamamen vergiye tabidir. Bu program Malta vatandaşlığına/Malta pasaportuna yol açmaz.

AB vatandaşlarına yönelik Malta (TRP) vergi ikamet programı, başvuru sahiplerinin Malta dışındaki herhangi bir yargı bölgesinde 183 günden fazla kalmadıklarını beyan etmelerini gerektirir, ancak Malta'da 183 gün geçirme zorunluluğu yoktur. Malta'ya getirilen gelire uygulanan özel vergi oranı %15'tir (yıllık asgari vergi: 15.000 Euro). Bu program Malta vatandaşlığına/Malta pasaportuna yol açmaz.

MALTA EMEKLİLİK PROGRAMI (MRP)

Malta emeklilik programı, Malta'ya aktarılacak bir emekli maaşı alan emeklileri (AB ve AB dışı vatandaşlar) hedef almaktadır. Emekli maaşı miktarı başvuru sahibinin toplam gelirinin en az %75'ine eşit olmalıdır. Başvuru sahiplerinin kişisel bir konut satın almaları veya kiralamaları gerekmektedir (kiralanmışsa yıllık 8.750 Avro'dan veya satın alınmışsa 220.000 Avro'dan). Malta'ya getirilen yabancı kaynaklı gelir, yıllık minimum 7.500 Avro olmak üzere %15 oranında vergiye tabidir. Bu program Malta vatandaşlığına/Malta pasaportuna yol açmaz.

MALTA NOMAD OTURMA İZNİ (MNRP)

Malta Göçebe Oturma İzni ("Dijital Göçebe Vizesi"), AB üyesi bir ülkenin vatandaşı olmayan başvuru sahipleri için geçerlidir. Başvuru sahiplerinin lokasyondan bağımsız çalışabilmeleri ve (a) Malta dışındaki bir işveren tarafından düzenlenen bir iş sözleşmesi kapsamında çalıştıklarını veya (b) bulundukları Malta dışında kayıtlı bir şirket adına iş yürüttüklerini kanıtlayabilmeleri gerekmektedir. bir ortak veya hissedar veya (c) Malta dışında yerleşik müşterilere hizmet sunan serbest çalışan veya danışmanlarsa.

Malta göçebe oturma iznine başvuran kişilerin ayda en az 2.700 Avro maaş alması gerekmektedir. Başvuru sahiplerinin Malta'da bir mülk kiralaması veya satın alması, sağlık sigortası yaptırması ve tüm geçmiş kontrollerini geçmesi gerekmektedir. Vize 1 yıl geçerlidir ve Malta hükümetinin takdirine bağlı olarak en fazla 3 yıl süreyle iki kez yenilenebilir. Göçebe İkamet İzni, sahibine Malta'da sosyal yardımlardan yararlanma hakkı vermez ve Malta ikameti veya vatandaşlığı / Malta pasaportu alınmasını sağlamaz.

MALTA STARTUP OTURUM PROGRAMI (MSRP)

Malta Startup Residence programı, AB vatandaşı olmayan ve girişimlerini Malta'da minimum 25.000 Euro sermaye yatırımıyla kaydeden startup kurucularına, kurucu ortaklarına ve bunların çekirdek çalışanlarına ve ailelerine açıktır. Startup'ın 7 yaşından küçük olması ve henüz kâr dağıtmamış olması gerekmektedir.

Başvuru sahiplerinin mali açıdan kendi kendine yetebilmeleri, Malta'ya taşınmaları ve burada vergi ödemeleri gerekmektedir.
Başvuru sahiplerinin Malta'da bir mülk kiralaması veya satın alması, sağlık sigortası yaptırması ve tüm geçmiş kontrollerini geçmesi gerekmektedir. Oturma izni 3 yıl geçerlidir ve Malta hükümetinin takdirine bağlı olarak 5 yıl daha uzatılabilir. Startup oturum programı kalıcı oturuma yol açmaz ve Malta vatandaşlığına/Malta pasaportuna yol açmaz.

Yatırımcılar ve aileleri için

MALTA OLAĞANÜSTÜ FAYDALAR SUNAR

Malta vatandaşlığı veya ikametgahı elde etmenin nedenleri arasında yatırımcı ve ailesi için daha iyi bir yaşam kalitesi sağlamak, emeklilik, uluslararası vergi planlaması için düzenleme veya evde yaşam koşulları istenmeyen bir güvenlik ağı kurma yer almaktadır. Malta ikili vatandaşlığa izin verdiğinden, çoğu başvuru sahipleri Malta'dan (AB) ikinci bir pasaport almanın yanı sıra kendi ülkelerinin vatandaşlığını korur.

Kişilerin Serbest Dolaşımı

Tüm aile Malta Vatandaşlığı elde edebilir. Örneğin; ana başvuran kişi, eşi, ve yetişkin bağımlılar. Bu kişiler AB içerisinde özgürce seyahat edebilir, çalışabilir ve ikamet edebilir.

Malların / Hizmetlerin Serbest Dolaşımı

AB üyesi ülkelerde üretilen tüm mallar Avrupa Birliği ülkeleri arasında serbestçe transfer edilebilir. Bireysel vatandaşlar ve şirketleri herhangi bir engelle karşılaşmadan AB üyesi ülkelerde hizmet sunabilirler.

Sermayenin Serbest Dolaşımı

Malta pasaportu sahipleri, AB üyesi ülkeler arasında para transferi yapabilir, tercih ettikleri herhangi bir AB ülkesinde mülk satın alabilir ve her tür ticari işletmeye yatırım yapabilir.

Cazip Vergi Sistemi

Malta, son derece uygun vergi sistemi ve Avrupa, Afrika ve Asya'nın ortasındaki stratejik konumuyla cazip bir finans merkezidir.

Malta'daki uygun vergi sistemi, ülkenin finansal merkez olarak itirazına katkıda bulunan çeşitli teşvik ve muafiyetleri kapsar. Başvuru sahiplerine bağımsız bir vergi uzmanının hizmetlerini güvence altına almaları tavsiye edilir. Bu konuda yardım almanız durumunda, Malta'nın vergi manzarasına aşina olan saygın vergi uzmanlarına giriş yapmaktan memnuniyet duyarız.

Yüksek Yaşam Standardı

Malta, saygın özel okullarıyla, güvenilir özel tıbbi tesisleriyle ve Avrupa'daki en düşük suç oranına sahip ülkeler arasındaki konumuyla vatandaşlarına yüksek bir yaşam standardı sunmaktadır. Malta'da birçok kültür yanyana huzurlu ve uyumlu bir şekilde yaşamaktadır.

Vizesiz Seyahat

Malta pasaportu sahipleri, AB içinde seyahat etmek ve aynı zamanda birçok AB üyesi olmayan ülkeye seyahat etmek için vizeye ihtiyaç duymamaktadır. Malta'da ikamet edenler, 6 aylık bir süre zarfında 90 güne kadar vizesiz Schengen seyahatinden yararlanır.

Blockchain Teknolojisinin Dostu

Malta, kripto para birimleri (Bitcoin, Ethereum, Tether, Litecoin ve saire) gibi blok zinciri projeleri için önemli bir destinasyon olma yolunda hızla ilerliyor. Hükümetin düzenleyici çerçevesi, ICO'ları (tüm tokenler), kripto ticaret değişimlerini ve lisanslamayı, varlık yönetimini, VFA hizmetlerini ve benzer blok zinciri teknolojisi çabalarını kapsıyor ve bu vesileyle Malta'yı sektör için dünyanın en elverişli yargı alanlarından biri haline getiriyor.

Uygulama prosedürü adım adım

DANIŞMADAN SERTIFIKAYA KADAR

Adım # 1: Bizimle iletişime geçin. Siz ve aileniz için ayrıntılı bir maliyet tahmini almak adına lütfen iletişim formumuzu kullanın. Eğer birden fazla aile için başvurmayı planlıyorsanız bize bir grup indirimi için istekte bulunun.

Adım #2: Belge Hazırlama. Bir ikamet veya vatandaşlık başvurusu yapmak isterseniz, başvurunuza atanan göçmenlik avukatı tüm başvuru formlarını doldurmanıza ve tüm gerekli belgeleri toplamanıza yardımcı olacaktır. Tam başvuru dosyası daha sonra işlenmek üzere Malta hükümetine sunulur.

Adım #3: Başvuru süreci. Malta hükümeti bu aşamada uygulamayı inceler ve özgeçmiş kontrolleri yapar. Vatandaşlık başvuruları için ikamet süreci 15 iş günü kadar hızlı olabilirken, MPRP başvurularının işlenmesi genellikle 6-8 ay sürer. Başvurunun onaylanması halinde, hükümet Prensipte Onay verecektir.

Adım #4: Uyum Dönemi. Prensipte Onay'ı aldıktan sonra, başvuru sahibi tüm gerekli yatırımları yapar.

Adım #5: Vatandaşlığa Kabul Sertifikası ve Pasaport. İkamet başvuranları için son adım, sertifikalarını almayı gerektirir. Vatandaşlık başvurusunda bulunanlar için son adım, Bağlılık Yemini etmektir. Malta hükümeti daha sonra Vatandaşlık Belgesi düzenleyecek ve başvuru sahibi Malta pasaportunu alabilecektir.

Malta vatandaşlığı 12 veya 36 aylık oturma statüsü gerektirir (seçilen yatırım seçeneğine bağlı olarak).

AB'deki en güvenli ülkelerden biri.

GÜVENLI, TARAFSIZ VE SAYGIN

2004 yılından bu yana Avrupa Birliği'nin güvenli, tarafsız ve saygıdeğer bir üyesi olan Malta, 2007'den beri Schengen Bölgesi'nin bir parçasıdır.

Ülke, istikrarlı bir siyasi iklim ile ulusal ve ekonomik konularda büyük ölçüde benzer düşüncelere sahip iki partili bir siyasi ortama sahiptir.

Malta, finansal krizleri iyi bir şekilde yönetmiş ve Almanya ile birlikte Euro Bölgesi'nde ekonomik büyümeyi sürdüren iki ülkeden biri olarak dikkat çekmiştir. Malta'nın bankaları dünyanın en iyi 5 bankası arasındadır.

Ada zengin ve çağdaş bir kültürel yaşam tarzı, ılık bir iklim ve büyüleyici bir geçmiş sunmaktadır. Malta, aynı zamanda rekabetçi vergi sisteminden ötürü en gelişmiş finansal ve işletme merkezlerinden biri durumundadır ve yabancı girişimcilere, yüksek gelirli bireylere ve cazip ve güvenli bir iş ortamı arayan yatırımcılara önemli avantajlar da sunmaktadır.

Malta son yirmi yıl içerisinde mali hizmetler sektöründe sağlam ve sürekli bir büyüme göstermiş ve AB, Ortadoğu ve Kuzey Afrika pazarlarında iş yapmak için bir merkez arayan uluslararası şirket gruplarına ideal bir konum haline gelmeye başlamıştır.

Hizmetinizde uzman bir ekip

BAŞARINIZ BIZIM GÖREVIMIZ

İlgili avukatlarımız Malta Devleti tarafından Malta vatandaşlığı başvurularını yönetmek için gerekli tutulan Authorized Registered Mandatories'e (ARM) akreditelerdir.

Ekibimiz, yalnızca Malta vatandaşlığı ve Malta'da ikamet meseleleri üzerinde çalışan göçmenlik uzmanlarından oluşuyor ve baştan sona tüm başvuru süreci boyunca sizin yanınızda olacaklar.

Göçmenlik hukukundaki uzmanlığımızın yanı sıra, gayrimenkul edinme ve kiralama konusunda kapsamlı yardım sunuyoruz. Ayrıca, iştirakçilerimiz şirket oluşumu konusunda uzmanlaşmıştır ve yüksek net değerinde bireyler, sahip tarafından yönetilen işletmeler ve daha büyük şirketler de dahil olmak üzere çeşitli bir müşteriye vergi danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

Sunulan hizmetler:

 • Başvurunuzu gerçekleştirmeden önce başarı şansınız hakkında danışmanlık
 • Göç öncesi hukuk ve vergi konularında danışmanlık
 • Destekleyici belgelerin hazırlanması sürecinde rehberlik
 • Başvuru için destekleyici belgelerin incelenmesi ve hazırlığı
 • Başvuru sürecinde sizin adınıza hükümet yetkilileri ile görüşme ve irtibat halinde olma
 • Başvuru süreci hakkında sürekli güncellemeler sağlamak

Ek hizmetler (istenmesi halinde):

 • Satılık veya kiralamaya uygun Malta gayrimenkullerinin bulunması
 • Malta mülklerinin satın alınması, kiralanması ve yeniden satılması konusunda yasal ve noterlik beyanlarının sağlanması
 • Mimari araştırmaların koordinasyonu ve planlama uygulamaları, önde gelen iç mimarlara ve mülk dönüşümleri için anahtar teslimi sağlayıcılara sevk
 • Kişisel ve kurumsal uluslararası vergi planlaması
 • Yıllık getiriler ve vergi ödemeleri de dâhil olmak üzere periyodik vergi konularının yönetimi
 • Vasiyet ve uluslararası vasiyetnamenin oluşturulması
 • Mülklerin, vakıfların ve tröstlerin yönetimi
 • Malta'da ticaret ve holding şirketlerinin kurulması ve yönetimi konusunda tavsiyeler
 • Malta bayrağı altında yat kaydı & KDV planlaması


Şeffaflık, dürüstlük ve dürüstlük değerlerimizin merkezindedir. Memnuniyetiniz en büyük önceliğimizdir. Size kolaylık sağlamak için, uzman danışmanlarımız e-posta, telefon, sohbet, yakınlaştırma ve ofis içi toplantılar dahil olmak üzere çeşitli modern iletişim kanallarında usta. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz!

Zenturo Ltd.

Dünya Çapında Yatırım ile Oturma İzni & Vatandaşlık Programları

394A / 395A, Triq il-Kbira San Guzepp
Santa Venera, SVR 1016
Malta

Client Testimonials / Google Reviews

Phone: +356 9950 5515
WhatsApp: +356 9991 4125
Telegram: +356 9991 4125
WeChat 微信: ZenturoSupport
Skype: Zenturo Ltd. Support

Service Inquiries: service@zenturo.com
General Counsel: legal@zenturo.com

Company Registration No.: C-39472
VAT ID: MT-18142026

All of our Malta immigration attorneys are government-licensed
Authorised Registered Mandatories.
License: AKM-BALD

Follow us on Facebook
Follow us on Twitter
Watch our videos on YouTubeImmigration by Investment Press Coverage: