Malta Residency /
Citizenship by Investment

Phone: +356 9950 5515

WhatsApp & Telegram: +356 9991 4125

WeChat 微信: ZenturoSupport

MALTA (AB) VATANDAŞLIK / İKAMET


Avrupa'da Daha İyi Bir Hayata Hoş Geldiniz!

Malta (AB) oturum izni ve yatırım yoluyla vatandaşlık programları, sizin ve ailenizin Avrupa'daki geleceğini güvence altına almak için hayatta bir kez karşınıza çıkacak bir fırsattır.

Avrupa pasaportu ve Malta ikamet statüsü, başvuru sahiplerine, evdeki yaşam koşullarının elverişsiz hale gelmesi durumunda veya uluslararası seyahati kolaylaştırmak için prestijli ikinci bir pasaport alma konusunda bir alternatif sunar.

AB'den prestijli (ikinci) bir pasaportla, kültürel çeşitlilik, siyasi istikrar, birinci sınıf sağlık hizmetleri, üstün eğitim ve finansal fırsatlarla zenginleştirilmiş bir hayata yol açacak olan Malta'da ikamet veya vatandaşlık almanız konusunda size rehberlik edeceğiz. Finansal yatırımlar sıfıra gidebilir. İkinci bir pasaporta sahip olma özgürlüğü sonsuza kadar fayda sağlayacaktır.

Hemen bizimle iletişime geçin, sorularınızın yanıtlarını alın, ön fiyat teklifi alın ve gelecek nesiller için daha iyi bir yaşam tarzına giden yolculuğunuza başlayın. Bize e-posta, telefon, sohbet ve Zoom yoluyla ulaşabilirsiniz. Devlet lisanslı göçmenlik avukatlarımızla ofislerimizde yüz yüze görüşmeyi tercih ederseniz, lütfen bize seyahat tarihlerinizi bildirin, biz de bir randevu ayarlayalım.

Hafta sonları ve tatil günleri de dahil olmak üzere genellikle bir saat veya daha kısa sürede e-postayla yanıt veririz. Ofislerimiz şu anda saat olan Malta'dadır.


Malta (AB) Vatandaşlık ve İkamet 2024
"İstisnai Hizmetler için Vatandaşlığın Verilmesi Düzenlemeleri" ve Malta'nın vatandaşlık ve yatırım yoluyla ikamet programları olan "Malta Daimi İkamet Programı" hâlâ açık ve yeni başvuruları kabul ediyor.


İLETİŞİM FORMU

Lütfen ilgilendiğiniz programı seçin.
Malta ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ofislerimiz genellikle günde 24 saat 30 dakika içinde e-postayla yanıt verecektir. İltica davaları, turist vizeleri, pasaport yenilemeleri veya iş yönlendirmeleri konusunda yardımcı olamayacağımızı lütfen unutmayın.

 İlk seçeneği 632.000 € artı ücretler ve kiralama olan veya mülk satın alma olan yatırım yoluyla Malta vatandaşlığı programı ile ilgileniyorum. (CES/MEIN)

 70.000 € 'dan başlayan maliyetler artı ücretler ve kiralama olan veya mülk satın alma ile Malta daimi ikamet programı (MPRP) ile ilgileniyorum. (MPRP)

 En az 15.000 € yıllık yenileme masrafı artı ücretler ve kiralama olan veya mülk satın alma ile Malta 1 yıllık Küresel İkamet Programı (GRP) ile ilgileniyorum. (GRP)

 Ben bir AB üyesi ülkenin vatandaşıyım. Malta Normal İkameti (OR) veya Vergi İkamet Programı (TRP) ile ilgileniyorum. (TRP/OR)

  Emekliler için Dijital Göçebe vizesi / Startup vizesi / Emeklilik vizesi ile ilgileniyorum. (Lütfen aşağıdaki yorum kutusunda belirtin.)

Bize gönderdiğiniz bilgiler Privacy gizlilik politikamıza uygun olarak işlenir.


Zenturo Ltd.

Dünya Çapında Yatırım ile Oturma İzni & Vatandaşlık Programları

394A / 395A, Triq il-Kbira San Guzepp
Santa Venera, SVR 1016
Malta

Client Testimonials / Google Reviews

Phone: +356 9950 5515
WhatsApp: +356 9991 4125
Telegram: +356 9991 4125
WeChat 微信: ZenturoSupport
Skype: Zenturo Ltd. Support

Service Inquiries: service@zenturo.com
General Counsel: legal@zenturo.com

Company Registration No.: C-39472
VAT ID: MT-18142026

All of our Malta immigration attorneys are government-licensed
Authorised Registered Mandatories.
License: AKM-BALD

Follow us on Facebook
Follow us on Twitter
Watch our videos on YouTubeImmigration by Investment Press Coverage: